
Chaos in pakjesland
Er is chaos in pakjesland. En op een (deels) onbeschofte, en zeker heel slordige manier ook.
Chaos in pakjesland
Er heerst momenteel chaos in pakjesland. En nu meer dan ooit. Ik zou vandaag iets via de post ontvangen en dat kwam niet. Ik vroeg een collega of er post is blijven staan, maar ze hebben alles weg gekregen, dus daar ligt het niet aan. Blijkbaar heeft de verzender het dus gewoon te laat verstuurd, waardoor het dus vandaag (zaterdag) niet bezorgd is. Balen, want ik zit er de halve dag op te wachten, maar dat kan gebeuren.
Leestip: Geldgedachten stappen voor verandering!
Vervolgens ontvang ik een pakketje van de pakketbezorger. Het formaat wat wij altijd als brievenbuspakje in onze handen hebben, dat is dus al vaag, maar ok. In dat pakketje zit een pakbon waarop de 3 boeken vermeld staan die ik bestelde. Ze horen er dus alle 3 in te zitten en volgens de site zijn ze alle 3 bezorgd. Maar er zat maar 1 boek in die doos! De doos was helemaal dicht en netjes verder.
Dus direct gemaild naar de klantenservice en een foto bijgevoegd als bewijs. Ik verwacht dat de ontbrekende boeken als nog worden nagestuurd, maar ik vind dit wel een behoorlijk slordige fout. En dus was ik al licht geïrriteerd.
Vervolgens kijk ik in de lijst met retouren, want ik wil weten of mijn retour van 12 oktober nu eindelijk al eens verwerkt is. Op 12 oktober stuurde ik een ventilatierooster auto telefoonhouder retour, omdat dat ding niet past. Is ontworpen voor een ander soort ventilatierooster. De retour is netjes via AH verstuurd en ik heb een mail ontvangen ter bevestiging met track en trace code. Daarop is duidelijk te zien dat het op 13 oktober aangekomen is, maar wat doet bol? Er staat nu ineens: retour geannuleerd. Terwijl er eerst stond retour ontvangen. Onbeschoft! Ook hierover heb ik dus een klacht verstuurd via de mail naar de klantenservice. Mijn geld hoor ik gewoon terug te krijgen, aangezien er genoeg bewijs is dat het retour gestuurd is. Wederom een gigantisch slordige fout, waar niemand blij van wordt.
Frustratie/ irritatie kwijt
Zo, na het schrijven van dit artikel ben ik mijn irritatie in elk geval kwijt. Ik vind het echt zwaar zonde dat er nu zulke prutsers bij bol werken, want ik was altijd wel fan van deze webshop. Vanwege de goede en snelle service. Nooit fouten, geen gezeur. Maar dat gevoel is nu wel weg. Ondanks dat ik er wel vertrouwen in heb dat zij dit als nog zullen oplossen, vanwege het bewijs. Maar dit zijn gewoon fouten die naar mijn mening niet gemaakt horen te worden. Dat ze druk zijn ok, maar dan verwacht ik wel als nog een goede bestelling te ontvangen. Hoogstens iets later door de drukte. En daar dan ook netjes een bericht van te ontvangen. Want dat zijn dingen die gebeuren. Een bestelling maar half leveren is gewoon slordig, je hoort het te checken wat je in de doos stopt met de pakbon erbij. Dan gebeuren deze dingen niet.
Gelukkig bestel ik mijn kerstcadeaus altijd ruim op tijd, zo ook deze keer. Dus een waarschuwing voor jullie: ga niet op het laatst pas dingen bestellen! Mocht er iets mis gaan, zoals bij mij, kan het nu nog ruim op tijd worden opgelost. Of mocht het iets langer duren vanwege drukte, dan komt het ook gewoon op tijd aan, als je het maar op tijd besteld!
Leestip: Wat doe ik nu allemaal met sparen 10!
Hebben jullie wel eens last gehad van slordigheid bij welke webshop dan ook? Vertel jouw verhaal in de reacties!
Oh dat is heel frustrerend zeg! Heel apart dat je maar 1 boek hebt ontvangen. Ik ben ook altijd zeer tevreden over bol verder hoor, geen problemen mee gehad. Ik heb laatst wel een artikel besteld, kreeg ik de verkeerde kleur en het viel me ook tegen, dus retour gestuurd. Netjes bericht gehad dat mijn retour was ontvangen. 3 dagen later ding dong, postbode met een pakje; had niets besteld maar goed puberdochter besteld ook weleens wat immers. Maak ik het open, is het hetzelfde pakje wat ik retour heb gestuurd!! Wederom een mail gestuurd hoe dit nu kan. Zeggen ze doodleuk, uw retour is in goede orde ontvangen!! Dus ja…zeg het maar…Was wel een partnerverkoper maar toch…
Heel vervelend. Voor de rest bestel ik niet heel vaak iets online, maar als ik wat bestel dan komt het ook wel binnen zoals afgesproken.
Ook al zo raar dus! Retouren gaan wel eerst naar bol zelf, tenminste mijn retour iig wel. Denk die van jou ook?
Wat heb je de tweede keer met het pakje gedaan uiteindelijk?
Ja ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook een nadeel vind dat ze met partners zijn gaan werken. Ik heb ook wel gehad dat er dan voor 1 bestelling 3 verschillende bezorgers langs komen. Zowel postnl als dhl en dpd. Echt zwaar zonde en niet nodig. Maar ja, daar doen ze weinig aan, aangezien die partners gewoon zelf bepalen met wie ze samenwerken. Maar zelf heb ik gewoon liever 1 bezorger aan de deur ipv 3.