
Welke verbouwklussen in 2022
Al een tijdje stel ik mezelf de vraag; welke verbouwklussen in 2022? Dat lees je in dit artikel. Welke klussen ga ik laten doen, zodat ik weer het een en ander van mijn lijstje kan afvinken.
Welke verbouwklussen in 2022
Je leest vandaag; welke verbouwklussen in 2022? Ik heb namelijk nog een flinke lijst te gaan. Dus wat wil ik in 2022 gaan afvinken? Dat ga ik vandaag allemaal met jullie delen in mijn artikel. Ik ben er nog precies helemaal over uit, maar ik kan wel delen wat ik het liefste afgevinkt wil zien.
Leestip: Genoeg dure klussen te gaan!
Als ik helemaal niet aan geld denk is mijn ideaalbeeld dat alles gewoon af is. Als ik mezelf een uitdaging geef en iets realistischer naar alle klussen kijk, wordt het lijstje toch wel echt een stuk korter. En ik ga het lijstje met jullie delen wat dus iets realistischer is. Maar wel nog écht een uitdaging als ik alles van dat lijstje voor elkaar wil krijgen.
- lekkage badkamer repareren (gebeurt in april 2022)
- wc beneden afmaken (gebeurt in april 2022)
- kop-latjes op alle binnenkozijnen maken
- Muren isoleren (waarmee ik bedoel dat ik zoveel mogelijk geluid van buren wil uitsluiten)
- Geïsoleerde muren stucen
- Plafonds en muren verven
- Zonnepanelen
Qua prijzen zijn dit nog best forse bedragen. Dat wil zeggen; het isoleren van de binnenmuren kost een paar duizend euro, evenals zonnepanelen. Ook de lekkage verhelpen en de wc beneden afmaken kost bij elkaar een paar duizend euro, maar gelukkig krijg ik de kosten rondom de lekkage vergoed van de verzekering.
We zullen zien
Hierboven noemde ik de klussen als isoleren van de muren, opnieuw stucen en verven apart, maar dit zie ik zelf als 1 klus. Ik laat het namelijk uitvoeren als 1 klus. Uiteraard kan niet alles binnen een paar weken helemaal af zijn, dus er zal op diverse momenten geklust worden in huis. Met rustperiodes tussendoor (want ja, stucwerk zal bijvoorbeeld moeten drogen voordat er geverfd kan worden).
Idealiter gezien zou ik ook nog mijn afdakje buiten willen laten isoleren dit jaar (2022). En de stroompunten voor de rolluiken voorbereiden. Dan zijn namelijk alle voorbereidingen gedaan die er gedaan moeten worden voordat er rolluiken kunnen komen.
Wat ik uiteindelijk écht kan afvinken van deze klussenlijst zal gedurende het jaar blijken. Er moeten namelijk ook nog wat spaarrekeningen aangevuld worden waar geld vandaan gehaald is voor de tuin. Dus wellicht moeten bijvoorbeeld de zonnepanelen toch nog een jaartje langer wachten. Al hoop ik van niet.
Leestip: Extra geld in december!
Hoe staat het ervoor bij jou thuis? Welke kleine of grote klussen wil jij in 2022 aan of in je huis laten doen, of ga je zelf uitvoeren?
Ik ben echt onder de indruk van hoeveel je al gedaan hebt en hoe je vooruit kijkt, planned, begroot en bijstelt. Echt mooi hoeveel je met je middelen kunt doen als je goed inzicht hebt en houdt he. Daar mag je heel trots op zijn.
Ik wil heel graag de badkamer vernieuwen en ben daar al denk ik een jaar of vier-vijf over na aan het denken. De eerste offerte was me echt te gortig dus nu ga ik kijken of ik daar wat andere keuzes kan maken. Maar de badkamer staat dus op de planning voor 2022 en de twee wc’s.
Nog iets anders, ik kreeg ook via een blog wat ik volg de mogelijkheid voor een gratis aandeel van bux. Misschien ook iets voor jou? Het is vrij simpel te regelen en daarna kun je ze zelf aan de mensen die je kent aanbieden. Dat is nl het leuke als andere mensen een aandeel nemen via jou krijg jij er ook steeds weer een. Ik dus ook mocht je een aandeel via mijn link aanvragen. Nou ia ik dacht ms een leuke andere manier om je vermogen te laten groeien. Fijn weekend!
Beleg net als ik commissievrij met BUX Zero. We krijgen dan allebei een gratis aandeel zoals Apple, GoPro of Coca-Cola. https://invite.getbux.com?kid=1XASEP
Thanks! Ja het is soms een hele puzzel, maar ik ben blij dat er vooruitgang in blijft zitten. Zal wel nóg blijer zijn als het eindelijk eens klaar is 😉
Ah ja een flinke klus de badkamer, maar oh zo fijn als het gedaan is! Zorg dan wel écht op tijd voor een loodgieter, want ze zitten rustig het hele jaar al vol! Of staat er al een afspraak gepland?
Thanks voor de info, ik zal er eens naar kijken als ik wat meer tijd heb 🙂 Jij ook een fijn weekend!
Indrukwekkend lijstje, goed bezig.
Ik dacht ook eens bij je gelezen te hebben dat je nog wat met de cv moest. Staat dat niet meer op je lijstje?
Thanks! Infrarood verwarming bedoel je denk ik? Dat staat zeker nog op mijn lijstje. Alleen past dat aankomend jaar nog niet in het budget, dus dat schuif ik nog even door 🙂
Mooie lijst weer! Ben benieuwd eind volgend jaar wat je af kan vinken!
Wij hebben op de planning een aantal kleinere klusjes staan. We zouden nog graag wel 6 zonnepanelen erbij willen hebben, vandaag besloten om toch voor een palletkachel te gaan, dus daar gaan we ons nu even in verdiepen wat er mogelijk is. We moeten nog een rolluik aan de achterkant van ons huis voor de ramen hebben omdat ik verder geen leuke raambekleding kan vinden. Hier staat de zon de hele dag fel op te branden, en een rolluik houdt de warmte en zon tegen.
Daarnaast willen we nog een infrarood cabine aanschaffen, daar gaan we alvast voor sparen ( er moet eerst een kind het huis uit voor we er plek voor hebben 😉 )
Dus ook best nog wel weer wat als ik dat zo lees….Dikste klussen zijn gelukkig klaar nu!
Yes, nu hopen dat ik alles afgevinkt heb eind van het jaar! Maar ik ga mijn best weer doen hiervoor! Ah ook nog genoeg klussen te doen dus! Ja rolluiken wil ik ook graag, houden niet alleen de warmte buiten in de zomer, maar ook de kou in de winter! Zodra de zon ondergaat lekker alle rolluiken dicht! Ik verheug mij er nu al op, maar goed, nog even wat jaartjes geduld hebben, haha. Zonnepanelen wil ik dan eerst hebben. Voordat ik rolluiken aanschaf.
Hier komend jaar dus nog wat grote klussen, maar daarna worden ze gelukkig ook wat minder groot (niet persé minder duur, als je kijkt naar bijvoorbeeld zonnepanelen en rolluiken voor het hele huis, want dat kost ook flink wat).
[…] Leestip: Welke verbouwklussen in 2022? Lees mijn planning! […]