
Zo wil ik dit jaar aan 1000 euro komen
Zo wil ik dit jaar aan 1000 euro komen om dat te kunnen beleggen. Dit wil ik doen met diverse inkomsten en die ga ik hieronder voor jullie op een rijtje zetten.
Zo wil ik dit jaar aan 1000 euro komen
Hoe ga ik dat nou doen, die 1000 euro beleggen? Zo wil ik dit jaar aan 1000 euro komen. Via diverse wegen komt er altijd wel extra geld naar me toe. Zo ontvang ik bijvoorbeeld 600 euro per jaar van mijn oma, ik lever altijd wel meerdere volle AH boekjes in. Ik ontvang vaak geld tijdens de feestdagen en natuurlijk ook voor mijn verjaardag.
Leestip: Favoriete producten januari 2024!
Maar hoe ga ik er nu dit jaar voor zorgen dat ik die 1000 euro om te beleggen bij elkaar krijg? Dat zal ik jullie vertellen, want daar heb ik grotendeels al een plan voor in mijn hoofd zitten. Van mijn oma ontvang ik 600 euro per jaar, daarvan wil ik 400 euro gebruiken om te beleggen. Dan zit ik al bijna op de helft! Wat ik zeker weet, is dat ik zeker wel 2 volle AH boekjes kan inleveren. Dit levert dan ook weer 100 euro op (afgerond naar beneden).
Dan zit ik inmiddels al op de helft; 500 euro! Wanneer ik dan het geld meetel dat ik voor mijn verjaardag/ de feestdagen krijg, kom ik in elk geval ook weer op 100 euro uit, dat maakt in totaal al 600 euro. Daarmee kom ik een heel eind, maar heb ik die 1000 euro helaas nog niet bereikt. Ik mis dan nog 400 euro. Dat is best een fors bedrag als je nog niet precies weet hoe je dat bij elkaar wilt krijgen.
Het dividend dat ik tot nu toe verdiend heb, en t/m het derde kwartaal van 2024 verdien, kan ik natuurlijk ook nog gebruiken om te beleggen. Dit zijn een paar tientjes. Ik denk niet dat ik de 100 euro daarmee al haal. Maar 50 euro zeker wel. Dan zijn we toch alweer een stapje verder. Dan is er namelijk nog ‘maar’ 350 euro nodig. Wellicht krijg ik nog wel meer zegelboekjes vol of meer geld voor mijn verjaardag dan ik nu denk, dan kan dat natuurlijk ook weer naar het potje om te beleggen.
En zo niet, dan moet ik nog iets verzinnen om die 350 euro bij elkaar te krijgen. Wat mij weer 50 euro verder kan helpen, is het potje affiliate-geld dat ik bij bol.com heb staan. Als alles goedgekeurd word staat daar nu bijna 30 euro. Maar dit bedrag wordt pas uitbetaald vanaf 50 euro. Wanneer er 50 euro in dat potje zit, aan goedgekeurd saldo, dan keren ze dat aan mij uit. Dat helpt me dan dus ook alweer een stap in de goede richting!
Daarom is dit dus een doel wat voor mij nog even spannend zal blijven. Ga ik dit behalen? Ik denk het wel. Want linksom of rechtsom vergeet ik altijd wel weer wat extra geld te benoemen. En hoeveel AH boekjes ik écht vol krijg in een jaar tijd? Geen idee? Dat hou ik eigenlijk niet bij. Dat komt ook doordat ik niet op dat geld wil rekenen. Het zou namelijk een grote teleurstelling zijn als ik het bedrag dan niet behaal en daarom hou ik het niet bij hoeveel boekjes ik vol krijg in 1 jaar tijd. De ene keer doe je meer boodschappen dan de andere keer. En de ene keer eet je vaker thuis dan de andere keer en heb je dus meer (of minder) nodig.
Tot slot zou het mij dan ook weer een heel stuk in de goede richting helpen als ik weer naar een nieuwe bloguitbetaling toe kan werken. In januari krijg ik dan eindelijk mijn lang verwachte uitbetaling, deels inkomsten van voordat de advertenties verdwenen en deels van daarna. Nu moet ik dus weer opnieuw die (minimaal) 70 euro bij elkaar zien te verdienen. Ook zo’n uitbetaling zou mij alweer een heel eind op weg helpen om dit doel te kunnen behalen!
Leestip: Hoe bepaal je de hoogte en onderwerp van je budget?!
Wat voor doel is spannend voor jullie of je dat gaat behalen of nét niet? Stel ik kan nog wat spullen verkopen, dan kom ik ook alweer een heel eind dichterbij. Maar dat is altijd lastig in te schatten; willen mensen het kopen of niet?!
Op de app van AH kun je kijken hoeveel zegels je afgelopen jaar hebt gespaard. Zet je je spaargeld weg bij bijv Bunq? Daar krijg je wekelijks rente uitgekeerd. Nadeel is dat je maar 2x per maand geld eraf mag halen. Misschien is mysteryshoppen iets voor jou? Daar kan je iets extras verdienen. Heb je nog iets wat je bijv Vinted kunt verkopen? Dien je je bonnetjes van AH ed in bij Woolsocks? Ook daarmee kun je sparen. 20 bonnetjes zijn 1 euro waard. Moet je wel je boodschappen pinnen. Succes met het behalen van je doel!
Dank voor je tips! Is Vinted niet alleen voor kleding en schoenen? Dat zijn dus dingen die ik nooit te koop heb staan, ik gebruik de mijne altijd tot ze op zijn.
Ja, Vinted kun je ook gebruiken om andere dingen te verkopen.
oh nooit geweten, thanks!