Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025

Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025

5 juni 2025 4 Door Marìs

Jullie lezen nu; Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025. Ik deel met jullie hoeveel geld ik zelf uitgaf tijdens mijn vakantie.

Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025

Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025

Ik deel met jullie mijn uitgaven Gran Canaria april 2025. Want tijdens mijn vakantie kocht ik natuurlijk weer van alles. Deze keer lang niet zoveel als voorgaande keren, maar wel wat dingen die op mijn lijstje stonden. Deze keer was mijn totale budget wel een stuk lager, namelijk 350 euro.

Leestip: Hoeveel geld heb ik meegenomen 2024!

Wij gaan tijdens onze vakanties altijd diverse keren shoppen. Helaas kwamen we daar nu niet zoveel aan toe als normaal omdat we beiden niet echt lekker waren. Maar toch zijn we wel een aantal keren een ochtendje op pad geweest. Voor mij was het helemaal prima zo. Ik kocht toch weer wat dingen die op mijn lijstje stonden dus ik ben erg tevreden.

Bij ons verblijf was af en toe wat kleding te koop. Op de tweede dag kocht ik al gelijk 2 shirt voor in totaal 30 euro. Een heel leuk luchtig modelletje met leuke mouwen (valt nét over je schouder, geen echte mouw).

Op dag 3 kocht ik een hele leuke handtas en een brillenkoordje voor in totaal 15 euro. Vervolgens op dag 4 kocht ik er nog een koffer riem bij, want ik heb nu natuurlijk een derde koffer. Deze koffer riem bevat een TSA-slot en kostte. Tegelijkertijd kocht ik ook nog 2 gasten-handdoekjes en stickers voor op mijn nieuwe koffer én een leuke spaarpot. Hiervoor betaalde ik in totaal 25 euro.

Vandaag op dag 6 betaalde ik 20 euro aan Apotheek aankopen. Dit was voor neusspray, talquistina crème, neusspray en ibuprofen.

Op dag 8 kocht ik een Canarische vlag en een 2e nieuw brillenkoord, omdat ook het koordje voor mijn gewone bril op knappen stond. Dit kostte mij in totaal 15 euro. Op dag 9 gingen we dan eindelijk écht een ochtendje goed shoppen. Ik kocht diverse souvenirs, waaronder ook een toilettas en een leuke vlinderhanger voor in de wc thuis en nog meer leuke dingen. Dat kostte mij in totaal 60 euro.

Op dag 13 gingen we naar de markt in Playa del Inglés. Dat redt je makkelijk in een ochtendje. Met anderhalf uur ben je de markt over (tenzij je overal heel lang blijft hangen). Op de markt kocht ik een nieuwe portemonnee, want mijn oude kurken portemonnee begon barstjes/ scheurtjes te vertonen. Jammer want die had ik nog niet zo héél lang. De portemonnee is van echt leer, dus die gaat voorlopig wel weer járen mee! Verder kocht ik een gelukspapegaai (klein beeldje), een voorraad lippenbalsem, en 4 paar leuk bedrukte sokken en 3 kettingen/ hangertjes. In totaal betaalde ik hiervoor 75 euro.

Tot slot gaf ik voor vertrek nog 20 euro fooi. En toen hield ik nog wat geld over, namelijk 90 euro. Hiervan legde ik 50 euro weg voor weer een etentje met mijn oud-collega’s. Ook legde ik 40 euro weg om weer een keer Chinees te halen (voor meerdere keren, hiervan kon ik uiteindelijk voor 7x Chinees invriezen en dus 1x ervan eten op de dag zelf).

Als ik alles bij elkaar optel dan kom ik uit op 350 euro. Het geld dat wij overhielden van ons boodschappen/ lunchgeld daar deden we weer heel andere dingen mee. Dat kunnen jullie lezen in een ander artikel dat later nog online gaat komen.

Leestip: Met de auto op Gran Canaria!

Wat was het leukste dat jij kocht op je meest recente vakantie? Ik ben het meest blije met mijn Canarische vlag! Maar dat neemt niet weg dat ik overal blij mee ben, anders had ik het niet gekocht natuurlijk 😉

Mijn uitgaven Gran Canaria april 2025